Liposukce zmrazením tukových buněk

Liposukce zmrazením

Jedná se o jednu z nejmodernějších metod klinického odbourávání tuku. Liposukce zmrazením, neboli kryolipolýza, má jedny z nejlepších výsledků.

Jedná se o neinvazivní ošetření, které garantuje až 25% úbytku tuku po jedné aplikaci. Celá metoda je založena na výsledcích výzkumu, který prokázal větší citlivost tukových buněk na chlad oproti citlivosti pokožky, nervů a svalů.
Kryolipolýza tedy nastartuje proces přirozeného odumírání tukových buněk, a to jejich pouhým ochlazením. Odumírající tukové buňky postupně uvolňují tuky, které jsou přirozeně a průběžně tělem odbourávány.

Po odstranění odumřelých tukových buněk z těla ven, o což se starají bílé krvinky, se zbylé tukové buňky při vyplňování volných míst po odumřelých buňkách shlukují k sobě, vytěsňují prázdná místa, čímž se tuková vrstva celkově zmenšuje.
Odumírání tukových buněk se tedy navíc v případě liposukce zmrazením děje postupně a tělo není nárazově zatíženo zpracováním velkého množství tukových buněk, což může vést ke zvýšení hladiny cholesterolu a triglyceridů.

Celý zákrok liposukce zmrazením trvá zhruba 45 minut, první výsledky zákroku jsou pozorovatelné po 3 týdnech. Celkový výsledek redukce tuku liposukcí zmrazením je patrný po 2-3 měsících.


© Liposukce zmrazením tukových buněk Praha, Brno, Ostrava, Plzeň 2024 O webu | Reklama zde | [ochrana osobních údajů]